en
1
2

3
 
KMzimols-CMYK-02
iiac logo small

1 2 3
4 5
Uzaicinājums Trešo valstu valstspiederīgajiem!

Biedrība „Izglītības un inovāciju attīstības centrs” Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda finansēta projekta „Hallo, Latvija - 2014!” ietvaros aicina Trešo valstu valstspiederīgos un viņu ģimeņu locekļus uz bezmaksas konsultatīvajiem un informatīvajiem pasākumiem, kā arī uz individuālajām konsultācijām ar juristu, psihologu, latviešu valodas un IT speciālistiem, trešo valstu valstspiederīgo pārstāvi. Pasākumu laikā tiks apskatīti aktuāli Latvijas likumdošanas jautājumi, kā arī būs iespēja debatēt par sabiedrībā aktuālām tēmām.

Bezmaksas konsultatīvie un informatīvie pasākumi plānoti jūnijā dažādās Latgales pilsētās un pagastos. Precīzs nodarbību laiks un vieta tiks saskaņots ar dalībniekiem pēc pieteikumu dalībai saņemšanas. Pasākumu dalībniekiem paredzētas kafijas pauzes un izdales materiāli. Dalībniekus uz pasākumu vietu un atpakaļ nogādās ar transportu.

Lai pieteiktos pasākumiem, aicinām zvanīt pa tālruni: 29547925 (var gan latviešu, krievu vai angļu valodās) vai arī rakstīt e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , vai arī aizpildīt reģistrēšanās anketu, kas pieejama mājaslapā www.hallolatvia.lv.
Invitation for the Third country nationals!

NGO “Education and Innovation development centre” within the framework of the project for third country nationals “Hallo, Latvija – 2014!” funded by the European Integration fund of Third country nationals invites the third country nationals and their families to attend free consultative and informative sessions as well as individual consultations with legal experts, psychologists, Latvian language teachers, IT specialists and third country nationals representatives to discuss current issues of Latvian legal system and debate outstanding events in society.

The free consultative and informative sessions will be held during June in various cities and municipalities of Latgale region. Time and locations will be agreed to after applications from participants are received. The sessions will include coffee breaks and the participants will receive handouts. Transport services for the participants will be provided.

If you would like to attend the sessions, please call 29547925 (in Latvian, Russian or English), email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , or fill a registration form on www.hallolatvia.lv